Icy Sugar Body Scrub

Natura Siberica - Icy Sugar Body Scrub Nëse doni të tonifikoni lëkurën tuaj dhe të humbni disa...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Icy Sugar Body Scrub

Vendor: NATURA SIBERICA

Icy Sugar Body Scrub

Lek 2,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Icy Sugar Body Scrub

Lek 2,100

Natura Siberica - Icy Sugar Body Scrub
Nëse doni të tonifikoni lëkurën tuaj dhe të humbni disa kile më tepër, Icy Sugar Body Scrub b me Milfoil organik, vaj nga farat e mjedrës arktike, menteja e egër dhe taimyr siversia do të ndihmojnë në tonifikim e lëkurës tuaj.
Ekstraktet organike te Milfoil, Dellinjes, Meadowsweet dhe Arnica të malit Fir Siberian, tonifikojnë dhe zbusin lëkurën, nxisin imunitetin e saj dhe rivendosin shtresat mbrojtëse natyrale të lëkurës.

Vaji nga farat e Mjedrës Arktike nxisin sintezën e kolagjenit dhe rinimin e lëkureës.

Menteja e Egër ka një efekt tonifikues dhe aktivizon proceset metabolike në qelizat e lëkurës.
Milfoil i Egër ndihmon në tonifikimin dhe rivitalizimin e lëkurës, duke qetësuar atë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products