Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Trajtim i cili ndriçon zonën rreth syve, duke vepruar kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes....
Brandi: KORFF
Gjendja: Mungesë
Lek 12,542
Lek 12,542
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 12,542
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Vendor: KORFF

Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Lek 12,542

Vendor: KORFF

Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Lek 12,542

Trajtim i cili ndriçon zonën rreth syve, duke vepruar kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes.
Teksture lehtesisht e përthithshme, që ndriçon dhe përsos lëkuren rreth syve. Illuminating Global anti-age është një krem me një formulim ekskluziv. Kompleksi i qelizave Stem (përfshin qelizat e bimëve të nxjerra nga molla dhe rrushi i kuq), ekstraktet e zambakut të Nilit dhe vaji i nxjerrë nga lulja e pasionit (Passion Floëer), ndihmon në zbutjen e rrudhave.
Përmban pluhra të Diamantit, Zafirit (Sapphire) dhe Ametis (Amethys), ndriçojnë lëkurën duke e bërë tepër të nditshme.
Zone rreth syve merr një pamje të freskët, të relaksuar dhe shenjat e rrudhave janë më pak të dukshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products