Instant Energy B-12

Detaje mbi produktin(per sis.nervor,sist.imunitar,ENERGJI) NOW- Instant Energy B-12 NOW® Vitamin B-12 Instant Energy e bën më të...
Brandi: NOW
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Instant Energy B-12

Vendor: NOW

Instant Energy B-12

Lek 0

Vendor: NOW

Instant Energy B-12

Lek 0

Detaje mbi produktin(per
sis.nervor,sist.imunitar,ENERGJI)

NOW- Instant Energy B-12

NOW® Vitamin
B-12 Instant Energy e bën më të lehtë se asnjëherë marrjen e B-12 që trupit
tuaj i nevojitet në mënyrë që të qëndrojë i mprehtë, i fokusuar dhe i furnizuar
gjatë ditëve të ngarkuara. Çdo paketë përmban një total prej 2000 mcg (nga të
tre format) Vitaminë B-12, bashkë me nutriente të tjerë vitalë që mund t’ju
ndihmojnë të jeni sa më mirë çdo ditë! I favorshëm, vepron shpejt B-kompleks,
Krom dhe Kreatinë Tre forma të B-12 duke përfshire Ko-enzimat Qëndroni
vigjilent dhe të mprehtë në çdo situatë Një burim i menjëhershëm energjie , kur
ju duhet më shumë! NOW® Vitamin B-12 Instant Energy është mënyra perfekte për
të qëndruar vigjilent dhe me energji, pavarësisht nga situata. Ndërsa jeta
është më e ngarkuar, edhe kërkesat e trupit shtohen.  NOW® B-12 Instant Energy kombinon 3 forma të vitaminës B-12 për një përdorim maksimal nga trupi. Përmban nutrientë shtesë si Kromi, Kreatina dhe 6 vitamina
të tjera B, duke ju dhënë energjinë që ju duhet. Pa gluten, pa OMGJ, i përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë.

Veçori të produktit

Sasia:12
bustina

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products