Instant Glow Face Mask

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Instant Glow Face Mask Instant Glow Face Mask është maskë nga...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Instant Glow Face Mask

Vendor: NATURA SIBERICA

Instant Glow Face Mask

Lek 0

Vendor: NATURA SIBERICA

Instant Glow Face Mask

Lek 0

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Instant Glow Face Mask
Instant Glow Face Mask është maskë nga Natura Siberica e cila ka përmbajtje të Çajit Kuril i cili rritet kryesisht në rajonin malor të Altai të Siberisë. Kjo maskë në mënyrë të përsosur rrit shkëlqimin e lëkurës tuaj si dhe largon shenjat e lodhjes.
Natura Siberica zgjedh bimët të cilat përmbajnë një përqendrim të lartë të vitaminës C, ePlus si dhe Vitamin E, një antioksidant i fuqishëm i cili ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.
Për të gjithe tipet e lëkurës.
Veçori të produktit:
Vitamin C: tonifikon në mënyrë të përsosur dhe rrit shkëlqimin natyral të lëkurës.
Vaj organik i Pishës Siberiane, i mbushur plot me vitamina, ushqen dhe zbut lëkurën.
Acidi hialuronik e hidraton thellë lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products