Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+

Detaje mbi produktin Chicco – Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+ Kjo shishe nga Chicco nuk rrjedh...
Brandi: CHICCO
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,760 ALL
Lek 1,760 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,760
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+

Vendor: CHICCO

Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+

Lek 1,760

Vendor: CHICCO

Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+

Lek 1,760

Detaje mbi produktin
Chicco – Insulated Drinking Bottle with Straw 18m+
Kjo shishe nga Chicco nuk rrjedh dhe është shoqëruesi ideal i fëmijëve gjatë udhëtimit .
Nuk rrjedhë.
Kjo shishe është në gjendje të ruaj temperaturën e pijeve të ngrohta ose të ftohta më gjatë.
Përmban pipë për të bërë përdorimin e saj sa më të lehtë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products