Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness

Detaje mbi produktin Pharmaceris – Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness Kremi rekomandohet për kujdesin...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,390
Lek 2,390
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,390
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness

Vendor: Pharmaceris

Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness

Lek 2,390

Vendor: Pharmaceris

Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness

Lek 2,390

Detaje mbi produktin
Pharmaceris – Intensive Eye Cream For Dark Circles and Puffiness

Kremi rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës së pjekur rreth syve, e cila karakterizohet nga hije të dukshme dhe ënjtje. Kompleksi i proteinave të sojës dhe orizit që përmban kremi redukton ndjeshëm rrathët e zinj dhe qeskat poshtë syve.
Studimet kanë treguar një reduktim të qeseve nën sy deri ne 64% * të të anketuarve dhe një ulje të hijeve nën sy në 60% * të të anketuarve.
Vitamina E, si një agjent natyral anti-radikal, parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës.
Falë filtrave që përmban kremi, zvogëlon efektet e dëmshme të rrezatimit UVA dhe UVB, i cili është veçanërisht i rëndësishëm për lëkurën poshtë syve, e cila është shumë më e hollë se në zonat e tjera të fytyrës.
PËRBËRËSIT
• Kompleksi i proteinave të sojës dhe orizit redukton ndjeshëm rrathët e zinj dhe qeskat poshtë syve, duke kundërshtuar simptomat e plakjes së lëkurës. Qëndrueshmëria e gjatë hidraton dhe ushqen lëkurën.
• Vaji kanola , i pasur me vitaminë E natyrale, ka veti qetësuese dhe anti-inflamatore. Redukton simptomat e thatësisë së epidermës.
• Allantoina qetëson irritimet, qetëson dhe rigjeneron epidermën.
SI TË PËRDORET
• Përgatitni lëkurën për aplikim kremi duke e pastruar.
• Më pas shpërndajeni kremin në lëkurën rreth syve, duke u kujdesur që preparati të mos futet në qeskën konjuktivale.
• Përdoreni çdo ditë për të paktën 4 javë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products