Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair

Detraje mbi produktin Natura Siberica – Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair Ky shampoo nga...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,100
Lek 1,100
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair

Vendor: NATURA SIBERICA

Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair

Lek 1,100

Detraje mbi produktin
Natura Siberica – Kedr, Rose and Proteins Shampoo for Weak Hair
Ky shampoo nga Natura Siberica është krijuar enkas për flokë të dobët. Është i bërë me barëra dhe imë të egra dhe të fuqishme nga Siberia.
Përmban Hidrolat i cili është një vitamin dhe mikroelement i koncentruar që rrjedh nga bimët përmes distilimit. Shampot e bazuara në hidrolate sigurojnë kujdes dhe ushqim intensiv.
Pas përdorimit të këtij shampoo flokët e tuaja do të jenë më të butë dhe me më shumë volum.

Përdorimi
Hidheni një sasi nga shampoja dhe masazhojini butësisht flokët e lagur. Shpëlajini me ujë të bollshëm.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products