Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use

Detaje mbi produktin DUCRAY - Kertyol P.S.O. Concentrate Local UseDucray Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use është ideal për të...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,300 ALL
Lek 2,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use

Vendor: DUCRAY

Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use

Lek 2,300

Vendor: DUCRAY

Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use

Lek 2,300

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Kertyol P.S.O. Concentrate Local UseDucray Kertyol P.S.O. Concentrate Local Use është ideal për të ndihmuar në përmirësimin e lëkurës psoriatike. Ai mund të përdoret në kombinim me trajtime mjekësore ose si një vazhdim, duke normalizuar lëkurën dhe gjithashtu duke ndihmuar në parandalimin e përsëritjeve. Me një përbërës aktiv inovativ, që ka veprime specifike anti-inflamatore dhe qetësuese mbi elementët e përfshirë në psoriasis, ndihmon në përmirësimin e shpejtë të pamjes së lëkurës. Për shkak të aftësisë së tij për të ngadalësuar rinovimin e përshpejtuar të qelizave, tipike për lëkurën e prirur ndaj psoriazës, ajo shpejt kufizon shfaqjen e pllakave të reja me luspa. Përveç kësaj, veprimi i tij keratolitik gjithashtu ndihmon në eliminimin e pllakave të dukshme në lëkurën e kokës. Është ideale për të qetësuar me shpejtësi si kruajtjen ashtu edhe skuqjen dhe për të normalizuar shpejt kërcitjen.Veçoritë e produktit-qetëson kruajtjen dhe skuqjen, ndihmon në eliminimin e shpejtë të luspave-normalizon rrëshqitjen duke ndihmuar në parandalimin e përsëritjeve-ka një formulë jo ngjitëse që nuk njollos rrobat-është e përshtatshme si për trupin ashtu edhe për lëkurën e kokës-Celastrol ka një veprim specifik anti-inflamator dhe qetësues mbi elementët e përfshirë në psoriasis duke ndihmuar në përmirësimin e pamjes së lëkurës-Acidi glikolik ka një veprim keratolitik duke ndihmuar në eliminimin e pllakave të dukshme;
Ichtyol ka aftësinë të ngadalësojë rinovimin e përshpejtuar të qelizave të lëkurës së prirur ndaj psoriazës duke kufizuar shfaqjen e pllakave të reja me luspa-Polidocanol, një anestetik lokal dhe antipruritik, lehtëson shenjat e shqetësimit si kruajtje, ndjesi shpimi gjilpërash, djegie, shtrëngim dhe dhimbje-Vederine™️ ndihmon që pllakat të shkëputen më lehtë nga lëkura për shkak të aftësisë së saj për të nxitur diferencimin e qelizave
Përdorimi

Aplikoni Ducray Kertyol P.S.O. Përqendroni Përdorimin Lokal në zonat e prekura të trupit dhe kokës. Në trup, gjatë shpërthimeve, aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje për 4 javë. Në lëkurën e kokës, në rast kruajtjeje intensive, duhet ta aplikoni një herë në ditë, duke e lënë gjatë natës dhe duke e shpëlarë ditën tjetër.PërbërësitWATER (AQUA), ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, LACTAMIDE MEA, DIMETHICONE, GLYCOLIC ACID, GLYCERYL STEARATE, CETEARETH-33, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, LAURETH-9, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CICHORIUM INTYBUS (CHICORY) ROOT EXTRACT, ETHANOLAMINE, FRAGRANCE (PERFUME), HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM SHALE OIL SULFONATE, TRIPTERYGIUM WILFORDII CALLUS EXTRACT.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products