Kidz Immune Support

Detaje mbi produktin Natures Aid – Kidz Immune Support Kidz Immune Support siguron një përzierje eksperte të...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,350 ALL
Lek 1,350 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kidz Immune Support

Vendor: NATURES AID

Kidz Immune Support

Lek 1,350

Vendor: NATURES AID

Kidz Immune Support

Lek 1,350

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Kidz Immune Support
Kidz Immune Support siguron një përzierje eksperte të ekstraktit të Boronicës së egër.së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
Vitamina C është një vitaminë thelbësore që gjithashtu kontribuon në zvogëlimin e lodhjes.
Kidz Immune Support është i lehtë për tu marrë, me një shije natyrale të Boronicës së egër.
Pa sheqer të shtuar dhe pa ngjyrë artificial.

Përdorimi
Për fëmijët nga mosha 6 deri në 12 vjeç rekomandohet të merret 5ml në ditë. Mund të përzihet me ujë ose lëng.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products