Kidz Multivitamins and Minerals

Detaje mbi produktin Natures Aid – Kidz Multivitamins and Minerals Kidz Multivitamins and Minerals nga Natures Aid...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,455 ALL
Lek 1,455 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,455
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kidz Multivitamins and Minerals

Vendor: NATURES AID

Kidz Multivitamins and Minerals

Lek 1,455

Vendor: NATURES AID

Kidz Multivitamins and Minerals

Lek 1,455

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Kidz Multivitamins and Minerals
Kidz Multivitamins and Minerals nga Natures Aid përmban një përzierje të 14 Vitaminave dhe Mineraleve të aromatizuara me një aromë të shijshme natyrore të bananeve duke e bërë këtë shtesë një mënyrë të dobishme për të mbështetur shëndetin e fëmijëve tuaj.
Përfshirja e vitaminave A, C dhe D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar ndërsa Vitamina D mbështet kockat dhe dhëmbët.
Thiamin, Riboflavin, Niacin, Vitaminat B6 dhe B12 mbështesin një energji normale që jep metabolizëm dhe funksionimin normal të sistemit nervor ndërsa Acidi Folik, Niacin, Riboflavin dhe Vitaminat B6 dhe B12 kontribuojnë në reduktimin e lodhjes.
Zinku dhe Jodi kontribuojnë në rritjen normale dhe funksionin njohës të fëmijëve.
Pa sheqer të shtuar.
Nuk përmban ngjyrues artificial.

Përdorimi
Për fëmijët nga mosha 6 deri në 12 vjeç rekomandohet të merret 5ml në ditë. Mund të përzihet me ujë ose lëng.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products