Kidz Omega 3

Detaje mbi produktin Natures Aid – Kidz Omega 3 Suplementi Kidz Omega 3 është një lëng me...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,970
Lek 1,970
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,970
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kidz Omega 3

Vendor: NATURES AID

Kidz Omega 3

Lek 1,970

Vendor: NATURES AID

Kidz Omega 3

Lek 1,970

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Kidz Omega 3
Suplementi Kidz Omega 3 është një lëng me shije limoni që përmban 825mg EPA dhe 550mg DHA për 5 ml racion si dhe 10μg (400iu) Vitamin D3.

EPA dhe DHA janë dy acide yndyrore të rëndësishme Omega-3 që luajnë role kyçe në trup, EPA dhe DHA kontribuojnë në mirëmbajtjen e shëndetshme të zemrës dhe trurit të fëmijës si dhe vision normal.
Vitamina D është e nevojshme për rritjen dhe zhvillimin normal të kockave tek fëmijët, funksionimin normal të sistemit imunitar dhe gjithashtu mbështet dhëmbët e shëndetshëm.
Kidz Omega 3 është 100% pa sheqer dhe nuk përmban shije ose ngjyra artificiale.

Përdorimi
Për fëmijët nga mosha 6 deri në 12 vjeç rekomandohet të merret 5ml në ditë. Mund të përzihet me ujë ose lëng.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products