Kidz Probio

KidzProbio tableta të përtypshme është një formulë unike e cila përmban shtame të veçanta të Lactobacillus dhe...
Brandi: HEALTH AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kidz Probio

Vendor: HEALTH AID

Kidz Probio

Lek 0

Vendor: HEALTH AID

Kidz Probio

Lek 0

KidzProbio tableta të përtypshme
është një formulë unike e cila përmban shtame të veçanta të Lactobacillus dhe
Bifidobacterium e dizenjuar për mirëqënien e fëmijës tuaj. Së bashku me
vitaminat A, C, D dhe E; KidzProbio ndihmon në mbajtjen në balancë të sistemit
tretës, ofron suport në çrregullime të tretjes, duke rivendosur balancën e
florës pas terapisë me antibiotikë dhe mundëson një rritje të shëndetshme.

Health Aid përdor shtame të
veçanta rezistente ndaj aciditetit, duke parandaluar lëngjet e stomakut të
shkaterrojnë përbërësit para se të arrijnë në zorrë, duke mundësuar pastërti
dhe fuqi. KidzProbio vjen me një shije shumë të mire rrushi të zi dhe fëmijët
do ta pëlqejnë!

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products