Klorane - Keratin Caps

Detaje mbi produktin Klorane - Keratin Caps I pasur me mikronutrientë dhe keratinë, KeratinCaps punon nga brenda...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Klorane - Keratin Caps

Vendor: KLORANE

Klorane - Keratin Caps

Lek 2,500

Vendor: KLORANE

Klorane - Keratin Caps

Lek 2,500

Detaje mbi produktin
Klorane - Keratin Caps

I pasur me mikronutrientë dhe keratinë, KeratinCaps punon nga brenda për të mbajtur flokë të fortë dhe të shëndetshëm.
Për t'i dhënë forcë dhe vitalitet flokëve, Klorane Laboratories kanë zhvilluar suplementin ushqimor KeratinCaps, i cili përmban një formulë të plotë të bazuar në ekstraktin e kininës, vitaminat B, zinkun, selenin dhe keratinën. Thelbësore për ruajtjen e flokëve të shëndetshëm, këto mikroelemente funksionojnë nga brenda për t'u kujdesur për flokët e lodhur ose humbjen e flokëve. Për të përfituar nga të gjitha përfitimet e tij, rekomandohet një kurë 3-mujore, në masën një kapsulë në ditë.
Avantazhi
Një aleat i vërtetë i vitalitetit, KeratinCaps garanton marrjen optimale të ushqimit të nevojshëm për ruajtjen dhe forcimin e flokëve dhe thonjve.
Përfitimet
- Ushqen: duke u siguruar atyre mikronutrientët thelbësorë për zhvillimin e tyre të duhur, KeratinCaps ushqen flokët dhe llambën e flokëve nga brenda.
- Ruan: me veprimin e saj të brendshëm dhe të synuar, formula e plotë ruan forcën dhe vitalitetin e flokëve sapo ato rriten.
- Parandalon: suplementi dietik KeratinCaps plotëson mangësitë e lëndëve ushqyese dhe ndihmon trupin të funksionojë siç duhet. I kombinuar me Force Keratine, mbron nga brishtësia e kapilarëve.
Rezultatet
Rituali forcues dhe stimulues për flokët e lodhur.
Një kontribut optimal ushqyes për një flokë të fortë:
- Keratinë, proteinë përbërëse e flokëve.
- Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës, aminoacideve të squfurit.
- Vitamina B8 (Biotinë), Zink dhe Selen për flokë të shëndetshëm.
– Vitamina E ndihmon në eliminimin e stresit oksidativ.
– Vitamina B3 ndihmon në reduktimin e lodhjes.

1 . MERRNI
Merrni 1 kapsulë në ditë me një gotë të madhe ujë.
2 . TRAJTIMI I REKOMANDUAR
Rekomandohet një kurë prej tre muajsh.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products