Korff - Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Detaje mbi produktin Korff - Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,590 ALL
Lek 2,590 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,590
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Korff -  Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Vendor: KORFF

Korff - Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Lek 2,590

Vendor: KORFF

Korff - Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Lek 2,590

Detaje mbi produktin

Korff - Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer

Super Bronzing Sun Water Tan Enhancer është një ujë dielli i freskët, i lehtë, I cili përthithet shpejt, veçanërisht i përshtatshëm për të përmirësuar dhe sublimuar nxirjen e fytyrës dhe trupit.
Formula inovative me kompleksin ADN-Safe ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen e lëkurës. Përveç kësaj, Melanobronze, ekskluzive ne kete formulim, me 2% stimulon prodhimin e melaninës, duke përshpejtuar dhe intensifikuar nxirjen.
Lëkura merr një ngjyrë intensive dhe të njëtrajtshme bronzi në pak ditë dhe ekspozimi në diell është edhe më i këndshëm për shkak të efektit të freskët që jep produkti.
I përshtatshëm per cdo tip lekure, vecanerisht lekura qe eshte e nxire pjeserisht nga dielli. Nuk përmban mbrojtje kundër diellit.
Aqua (Water), Glycereth, 26, Glycerin, C12, 13 Pareth, 9, Vitex agnus castus Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Acetyl Tyrosine, Pisum sativum (Pea) Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Butylene Glycol , Alcohol, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance) .
The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products