Lait Corps Eau de Yuzu 

Detaje mbi produktin Klorane – Lait Corps Eau de Yuzu  I përbërë nga 96% përbërës me origjinë...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lait Corps Eau de Yuzu 

Vendor: KLORANE

Lait Corps Eau de Yuzu 

Lek 1,600

Vendor: KLORANE

Lait Corps Eau de Yuzu 

Lek 1,600

Detaje mbi
produktin

Klorane – Lait Corps Eau de Yuzu 

I përbërë nga 96% përbërës me origjinë natyrale, Locioni Eau du Yuzu Moisturizing Body kujdeset për të gjitha llojet e lëkurës duke siguruar
hidratim 24-orësh, për lëkurë të ushqyer në mënyrë perfekte. Ky trajtim
qumështi kombinon disa përbërës aktivë natyralë me vetitë ushqyese, duke
përfshirë gjalpin ORGANIK Cupuaçu, i njohur si 1.5 herë më ushqyes se gjalpi
Shea. I aplikuar lehtësisht në trup, Qumështi redukton ndjeshëm thatësinë
e lëkurës. Aromë energjike, me nota të yuzu, neroli dhe shkumë ujore.

Locion Trupi i  lëngshëm dhe i mëndafshtë përthithet shpejt pa një
fund të yndyrshëm.

Përfitimet

- Hidraton:
Locioni i Trupit hidraton thellësisht lëkurën për 24 orë e më tej, falë fuqisë
së lartë ushqyese të gjalpit ORGANIK Cupuaçu.
- Zbut: tekstura e tij qumështore e pasur me acide yndyrore ofron lëkurë më të
butë pas aplikimit.
- Aromatizon: ky Locion Trupi zbulon aromat ngazëllyese.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products