Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids

Detaje mbi produktinLIERAC - Lift Integral Eye Lift Serum Eyes & LidsSerum Lierac Lift Integral Eye Lift Eyes &...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 6,300
Lek 6,300
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 6,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids

Vendor: LIERAC

Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids

Lek 6,300

Vendor: LIERAC

Lift Integral Eye Lift Serum Eyes and Lids

Lek 6,300

Detaje mbi produktinLIERAC - Lift Integral Eye Lift Serum Eyes & LidsSerum Lierac Lift Integral Eye Lift Eyes & Lids është një serum i dedikuar për konturin e syve dhe qepallat, i cili është perfekt për lëkurat e pjekura që kanë humbje të qëndrueshmërisë në atë zonë për shkak të plakjes. Ekstrakti i Mahogany i patentuar, i pasur me polifenole, riaktivizon sintezën e kolagjenit, Hyalu-3 hidraton thellësisht lëkurën dhe ekstrakti i tulipanit vjollcë i patentuar nxit sintezën e 30 proteinave të ndryshme jashtëqelizore të matricës. Pas 14 ditësh, çehrja duket më pak e lodhur dhe lëkura zbutet nga zbehja e rrudhave. Me veprim kundër rrathëve të zinj dhe qeskave të syve, ky serum është një trajtim global për të gjitha shenjat e lodhjes që e bëjnë zonën e syve të duket më e re dhe më e fortë.Veçoritë e produktit:-Stimulon dhe energjizon zonën e konturit të syve, ndriçon sytë, korrigjon rrudhat dhe linjat e holla-Ekstrakti i Mahogany krijon një efekt lifting në zonat e relaksuara të lëkurës duke riaktivizuar sintezën e kolagjenit XVIII, një strukturë mbështetëse e lëkurës-Ekstrakti i tulipanit të purpurt mbush volumin e humbur duke rritur sintezën e 30 proteinave themelore që luajnë një rol themelor në strukturën, cilësinë dhe strukturën e lëkurës-Koncentrati Hyalu-3 ofron përfitime të trefishta kundër plakjes, zbutjen, mbushjen dhe dhënien e volumit më të madh të lëkurës.Përdorimi:Aplikoni Lierac Lift Integral Eye Lift Serum Eyes & Lids në mëngjes dhe në mbrëmje në qepallat dhe zonën e konturit të syve.Përbërësit:Aqua/Water/Eau, Glycerin, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer Hexyldecanol Hexyldecyl Laurate, Squalane, Albizia Jujubrissin Bark Extract, Caesalpina Spinosa Fruit Extract, Sucrose Palmitate, Phenethyl Alcohol, Phenoxyethanol, Maltodextrin, Kappaphycus Alvarezii Extract, Tocopheryl Acetate Yeast Extract, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Linoleate, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Butylene Glycol, Tocopherol, Tulipa Gesneriana Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Potassium Sorbate, Khaya Senegalensis Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Darutoside, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products