Lift integral sculpting cream

Detaje mbi produktin Lierac- Lift integral sculpting cream Lift Integral Sculpting Cream nga Lierac është formuluar me...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 9,100 ALL
Lek 9,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 9,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lift integral sculpting cream

Vendor: LIERAC

Lift integral sculpting cream

Lek 9,100

Vendor: LIERAC

Lift integral sculpting cream

Lek 9,100

Detaje mbi produktin

Lierac- Lift integral sculpting cream

Lift Integral Sculpting Cream nga Lierac është formuluar me principe aktive nga më të miret te shkences dhe natyres. Bazuar ne metodat estetike të injeksionit dhe lifting. Ka efekt tërheqës të lëkurës. Përmban ekstrakt mahogany dhe ekstrakt tulipani të
purpurt (lejla), Hyalu-3, koncentrat anti-plakje, vaj të luleve Tiare me veti hidratuese. Kjo është një formulë inovative e cila bën kombinimin e dy polimereve natyrale që formojnë  një film në sipërfaqen
e lëkurës për një efekt lifting te menjëhershëm. Konturi i fytyrës është menjëhere i ridizenjuar, rikthen volum fytyrës dhe korrigjon rrudhat. Pas disa javësh përdorim fytyra është e ridizenjuar.

Veçori të produktit

Për lëkurë normale në të thatë.

Sasia: 50ml

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products