Lin Shampooing

Detaje mbi produktin Klorane – Lin Shampooing Klorane e ka formuluar këtë shampo me fibra organike liri...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lin Shampooing

Vendor: KLORANE

Lin Shampooing

Lek 1,300

Vendor: KLORANE

Lin Shampooing

Lek 1,300

Detaje mbi produktin

Klorane – Lin Shampooing

Klorane e ka formuluar këtë shampo me fibra organike liri për të pastruar, teksturizuar dhe zbuluar vëllimin natyral, të flokëve të imët pa volum.

Ultra e lehtë, formula e saj është pasuruar me fibra liri, e rritur dhe e korrur në tokën e Kloranit duke përdorur bujqësi organike të çertifikuar. Këto fibra bimore natyrale kanë veti teksturuese dhe mbështjellëse që do t'i nxisin flokët nga rrënjët dhe do t'i japin dendësi, elasticitet dhe butësi. Në
mënyrë te menjehereshme, flokët zbulojnë gjithë bukurinë e tyre me volum të përforcuar në mënyrë natyrale.

 
Këshilla për përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, emulsifikojeni, më pas masazhoni kokën tuaj për disa sekonda.
Shpëlajeni tërësisht.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products