Lipo Carnitine Peptides

Detaje mbi produktin Dermastir – Lipo Carnitine Peptides Lipo Carnitine Peptides nga Dermastir paraqet një formulë të...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,060 ALL
Lek 4,060 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,060
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lipo Carnitine Peptides

Vendor: DERMASTIR

Lipo Carnitine Peptides

Lek 4,060

Vendor: DERMASTIR

Lipo Carnitine Peptides

Lek 4,060

Detaje mbi produktin

Dermastir – Lipo Carnitine Peptides

Lipo Carnitine Peptides nga Dermastir paraqet një
formulë të shpejtë dhe efektive me bazë peptide me përbërës që djegin yndyrën.Lipo Carnitine
Peptides është një nga produktet e pakta në treg me përbërës të provuar klinikisht për djegien e
dhjamit.  Në shumë qendra estetike ato kombinohen me
radiofrekuencë dhe makina me ultratinguj.

Ky produkt paraqitet në shishe qelqi të mbyllur duke garantuar që përbërësit të jenë prezent në mënyrë aktive në përqendrime të larta për të djegur
dhjamin.

I përshtatshëm për zonat e trupit si:  qafën, barkun, pjesën e poshtme të shpinës, kofshët,
ijet dhe krahët.

 

Veçori të produktit

-Lecitina (Phospatidylcholine 5%): është agjent
zbutës dhe qetësues. Karakteristikat e tij të fuqishme hidratuese ndihmojnë për ta mbajtur lëkurën të
hidratuar. Shkrin yndyrën.

-L-Karnitina: ndihmon në ndarjen e yndyrnave dhe
lipideve.

-Oligopeptide-64, Pentapeptide-52: Oligopeptide-64 është një peptid sintetik që përmban 15
aminoacide të përbëra nga alanina, acidi aspartik,
acidi glutamik, glikina, histidina, izoleucina, leucina,lizina, protina, treonina, tirozina dhe valina.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products