Long Lasting Fluid Lipstick

Buzëkuq me strukturë të butë që rrëshqet në buzë duke i bërë ato të ndjehen mjaft të...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,240 ALL
Lek 3,240 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,240
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Long Lasting Fluid Lipstick

Vendor: KORFF

Long Lasting Fluid Lipstick

Lek 3,240

Vendor: KORFF

Long Lasting Fluid Lipstick

Lek 3,240

Buzëkuq me strukturë të butë që rrëshqet në buzë duke i bërë ato të ndjehen mjaft të rehatshme dhe duke i shtuar bukurinë buzëqeshjes tuaj. Aplikuesi është mjaft komod duke siguruar saktësi maksimale. Zgjat deri në 12 orë.
Teksturë e butë dhe mjaft komforte.
Pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products