Lotion SPF 50+

Detaje mbi produktin Avene – Lotion SPF 50+ Ky locion nga Avene me SPF 50+ bazohet në...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Lotion SPF 50+

Vendor: AVENE

Lotion SPF 50+

Lek 3,500

Vendor: AVENE

Lotion SPF 50+

Lek 3,500

Detaje mbi produktin
Avene – Lotion SPF 50+
Ky locion nga Avene me SPF 50+ bazohet në kombinimin ekskluziv të mbrojtjes Sunsitive® nga Pierre Fabre Research:
1. Sistemi i filtruar i patentuar që përmban vetëm 4 filtra dielli për mbrojtje të spektrit shumë të gjerë, të qëndrueshëm dhe efektiv UVB-UVA.
2. Kompleksi unik antioksidant (Pre-tokoferil + Thialidinë), për mbrojtje të plotë kundër stresit oksidativ.
3. Uji Termal i Burimit Avène i njohur për vetitë e tij qetësuese, anti-irrituese dhe zbutëse.
Lotion SPF 50+ është locion i cili mbron lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme të diellit UVA dhe UVB.

Veçori të produktit
Përmban faktor shumë të lartë mbrojtës SPF 50+.
Mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB.
Rezistent ndaj ujit.
Për lëkurë hypersensitive, lëkurë e cila ekspozohet gjatë gjithë kohës në diell si dhe për lëkurë intolerante ndaj parfumit.
Pa silikon.
Nuk lë shenja të bardha në lëkurë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products