Luxury Caviar Serum SPF 50+

Detaje mbi produktin Dermastir – Luxury Caviar Serum SPF 50+ Luxury Caviar Serum është serum nga Demastir...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,360
Lek 3,360
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,360
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Luxury Caviar Serum SPF 50+

Vendor: DERMASTIR

Luxury Caviar Serum SPF 50+

Lek 3,360

Vendor: DERMASTIR

Luxury Caviar Serum SPF 50+

Lek 3,360

Detaje mbi produktin
Dermastir – Luxury Caviar Serum SPF 50+
Luxury Caviar Serum është serum nga Demastir që përmban një përbërje inovative të studiuar nga ALTA
CARE Laboratoires Paris. Ky serum përmban një përbërës shumë të çmuar të nxjerrë nga vezët e havjarit
të beluga dhe peshkut sevruga.

Havjarja është një substancë shumë luksoze që vepron kundër plakjes. Rigjeneron qelizat për shkak të
përmbajtjes së aminoacideve.
Përmban një kombinim të përbërësve të çmuar të cilët kanë veprim zbutës.
Për të gjithë tipet e lëkurës.
Përmban faktor mbrojtës SPF 50+.
Paketim pa ajër.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products