Luxury Crystal Gommage

Detaje mbi produktin Dermastir – Luxury Crystal Gommage Mikrokristalet në Luxury Crystal Gommage reduktojnë butësisht të gjitha...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,120 ALL
Lek 8,120 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,120
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Luxury Crystal Gommage

Vendor: DERMASTIR

Luxury Crystal Gommage

Lek 8,120

Vendor: DERMASTIR

Luxury Crystal Gommage

Lek 8,120

Detaje mbi produktin
Dermastir – Luxury Crystal Gommage
Mikrokristalet në Luxury Crystal Gommage reduktojnë butësisht të gjitha papastërtitë nga lëkura duke
e lënë atë të butë.
Eksfoljon lëkurën.
Stimulon prodhimin e qelizave të reja.
I jep lëkurës shkëlqim.
Ka veprim Peel-Off.
Paketimi pa ajër mbron produktin nga faktorët e jashtëm si dhe i siguron atij kualitet të lartë.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.
Veçori të produkti
Vaji i bajames së ëmbël: redukton acarimin e lëkurës. Zbut lëkurën.
Polyetylene: shtreson dhe zbut lëkurën.
Ekstrakti i luleve Chamomilla Recutita (Matricaria): veprim anti inflamator. Qetëson lëkurën.
Acidi Laktik: përmirëson pamjen e vijave të holla dhe rrudhave në lëkurë.
Përdorimi
Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar lëkurën për një minut. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products