Luxury Wrinkle Filler

Luxury Wrinkle Filler është zgjidhja për të trajtuar dhe parandaluar të gjitha tipet e rrudhave. Alta Care...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,120
Lek 8,120
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,120
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Luxury Wrinkle Filler

Vendor: DERMASTIR

Luxury Wrinkle Filler

Lek 8,120

Vendor: DERMASTIR

Luxury Wrinkle Filler

Lek 8,120

Luxury Wrinkle Filler është zgjidhja për të trajtuar dhe parandaluar të gjitha tipet e rrudhave. Alta Care Laboratiores mbron cilësinë dhe efikasitetin e kësaj formule luksoze nga oksidimi, duke prodhuar një paketim inovativ pa ajër.
Minimizon linjat e imëta, mbush rrudhat më të thella. Redukton mundësinë e shfaqjes së njollave në lëkurë, akneve apo poreve të mëdha. Forca e këtij produkti është kombinimi i përbërësve mbushës (filler) dhe relaksues të muskujve në një formulë. Niveli i acidit hialuronik, kolagjenit dhe fibronektinës është 3 herë më e lartë se mesatarja.
Rezultatet duken që në aplikimet e para. Konturet e fytyrës më të definuara, lëkura më elastike për një kohë të gjatë.
Për të gjithë tipet e lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products