Magnesium 400 (+ B1 + B6 + B12 + Acid Folik)

Magneziumi është një mineral esencial të cilin trupi nuk mund ta prodhojë vetë. Gjithashtu ruajtja e sasive...
Brandi: DOPPELHERZ
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,815 ALL
Lek 3,815 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,815
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Magnesium 400 (+ B1 + B6 + B12 + Acid Folik)

Vendor: DOPPELHERZ

Magnesium 400 (+ B1 + B6 + B12 + Acid Folik)

Lek 3,815

Vendor: DOPPELHERZ

Magnesium 400 (+ B1 + B6 + B12 + Acid Folik)

Lek 3,815

Magneziumi është një mineral esencial të cilin trupi nuk mund ta prodhojë vetë. Gjithashtu ruajtja e sasive të magneziumit nga organizmi është e limituar. Ushqimet e përpunuara të cilat konsumohen gjerësisht sjellin shpeshherë nivele jo optimale të magneziumit në organizëm. Gjatë gatimit të ushqimit një pjesë e sasisë se magneziumit humbet. Gjithashtu përdorimi i rregullt i alkolit sjell largim të magneziumit nga organizmi. Burime shumë të mira të magneziumit janë: perimet, leguminozet, peshku, mëlçia etj.Magneziumi ndihmon në metabolizimin normal të energjisë dhe në funksionet normale të sistemit nervor dhe muskujve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products