Makeup Brush Cleanser

Pastron tërësisht furçat, duke hequr grumbullimin e mbetjeve të përbërjes. Mban qimet e furçës në gjendje optimale....
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,430 ALL
Lek 3,430 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,430
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Makeup Brush Cleanser

Vendor: CLINIQUE

Makeup Brush Cleanser

Lek 3,430

Vendor: CLINIQUE

Makeup Brush Cleanser

Lek 3,430

Pastron tërësisht furçat, duke hequr grumbullimin e mbetjeve të përbërjes. Mban qimet e furçës në gjendje optimale. Pastrimi mujor rekomandohet për të siguruar nivelin më të lartë të higjenës, furçat e ndihmës zgjasin më shumë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products