Maximum Volume Conditioner

Natura Siberica – Maximum Volume Conditioner Balsam nga Natura Siberica i cili u jep flokëve volum të...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 1,100 ALL
Lek 1,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Maximum Volume Conditioner

Vendor: NATURA SIBERICA

Maximum Volume Conditioner

Lek 1,100

Vendor: NATURA SIBERICA

Maximum Volume Conditioner

Lek 1,100

Natura Siberica – Maximum Volume Conditioner
Balsam nga Natura Siberica i cili u jep flokëve volum të jashtëzakonshëm, shkëlqim dhe i bën më të trashë duke i mbrojtur nga ekspozimi ndaj nxehtësisë.

Lehtëson krehjen.
Rivitalzon flokët që nga rrënja pa i rënduar ato.

Vitaminat dhe amino-acidet në formulë ushqen dhe riparon flokët.

Vaji i Manaferrës së detit ngaAltai, vaji i arganit Maroken dhe vaji organic nga faret lirti të bardhë Siberian ndihmojnë në përmirësimin e keratinës, e cila i bën flokët më të fortë dhe me shkëlqim.

Trëndafilat Viburnum dhe Dahurian mbajnë lagështirën thellë në strukturën e flokut. Pas përdorimit tëkondicionerit flokët duken mrekullisht të bukur dhe me volum të jashtëzakonshëm.

Pa SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, glycols.

Përdorimi

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur nga rrënja tek majat e flokëve. Lëreni të veproj për 3 deri në 4 minuta dhe më pas shpëlajeni kokën me ujë të bollshëm.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products