Medical Footwear

Ky është produkti më i popullarizuar i Dr. Luigi. Ka shtrojë të rehatshme poliuretani (një polimer shumë...
Brandi: DrLuigi
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Medical Footwear

Vendor: DrLuigi

Medical Footwear

Lek 2,500

Vendor: DrLuigi

Medical Footwear

Lek 2,500

Ky është produkti më i popullarizuar i Dr. Luigi. Ka shtrojë të rehatshme poliuretani (një polimer shumë fleksibel I perdorur ne disa fusha) dhe është e përshtatshme për femra dhe për meshkuj. Këto këpucë të lehta, fleksibël dhe jashtëzakonisht të rehatshme janë një agjent parandalues ideal për ata që kanë predispozita gjenetike për të zhvilluar sëmundje të ndryshme në pjesën e poshtme të këmbës ose gjithe këmbës. Butësia dhe ergonomia e shputës lejon përshtatjen me formën e këmbës dhe amortizimin e peshës trupore ("amortizues"). Konstruksioni i vetëm siguron lehtësim të presionit në shtyllën kurrizore dhe kyçet e këmbës dhe përmirëson qarkullimin periferik të gjakut.

Krijuar posacerisht per persona qe kane dhe shqetesime te tjera shendetesore si: Obeziteti, Diabeti, problem me kycet dhe shpinen, varicet, qarkullimin e gjakut, osteoporoza.

Produkt i certifikuar nga Direktivi Europian I paisjeve mjekesore.

Të gjitha materialet që vijnë në kontakt me lëkurën janë 100% natyrale, lahen në lavatrice deri në 40°C.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products