Melascreen Eclat Light Cream SPF15

Detaje mbi produktin DUCRAY - Melascreen Eclat Light Cream SPF15Ducray Melascreen Eclat Light Cream SPF15 është një krem...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,200 ALL
Lek 4,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Melascreen Eclat Light Cream SPF15

Vendor: DUCRAY

Melascreen Eclat Light Cream SPF15

Lek 4,200

Vendor: DUCRAY

Melascreen Eclat Light Cream SPF15

Lek 4,200

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Melascreen Eclat Light Cream SPF15Ducray Melascreen Eclat Light Cream SPF15 është një krem ​​i butë fotombrojtës i përshtatshëm për llojet normale dhe të kombinuara të lëkurës. Kjo formulë, e pasur me antioksidantë dhe e mbushur me një aromë delikate, barazon dhe zbardh tonin e lëkurës, veçanërisht në rastet e pigmentimit të pabarabartë. Lëkura rifiton shkëlqimin dhe homogjenitetin e saj, sipas 80% të vullnetarëve të provave klinike. Ky krem ​​është gjithashtu ideal për t'u përdorur si primer për make-up, për shkak të përfshirjes së pluhurave mattifikuese dhe absorbuese që i japin lëkurës një fund prej kadifeje.Veçoritë e produktit-siguron mbrojtje me SPF 15-barazon dhe zbardh tonin e lëkurësNiac-Niacinamidi, i njohur gjithashtu si vitamina B3, përmirëson dukshëm pamjen e poreve të zmadhuara, tonin e pabarabartë të lëkurës, linjat e imëta, zbehjen dhe sipërfaqen e dobësuar të lëkurës-Glukozidi askorbil, një formë e qëndrueshme e vitaminës C e kombinuar me glukozën, funksionon si një antioksidant për të ndihmuar lëkurën të duket më e lëmuar, më e ndritshme dhe më e re.
Përdorimi

Aplikoni krem ​​Ducray Melascreen Eclat Light SPF15 në të gjithë fytyrën, qafën dhe pjesën e pasme të duarve. Shmangni kontaktin me sytë. Në rastin e ekspozimit intensiv ndaj rrezeve të diellit, kombinoni me një produkt me SPF më të madh.PërbërësitWATER (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ASCORBYL GLUCOSIDE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOHEXADECANE, NIACINAMIDE, TRIETHANOLAMINE, POLYSORBATE 40, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], POLYMETHYL METHACRYLATE, SORBITAN PALMITATE, BHT, BUTYLPARABEN, CARBOMER, CETYL ALCOHOL, CHLORPHENESIN, DECYL GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), O-PHENYLPHENOL, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, XANTHAN GUM."

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products