Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+

Detaje mbi produktin DUCRAY - Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+Ducray Melascreen UV Light Cream SPF50+ Dry...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,500 ALL
Lek 2,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+

Vendor: DUCRAY

Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+

Lek 2,500

Vendor: DUCRAY

Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+

Lek 2,500

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Melascreen UV Light Cream Dry Touch SPF50+Ducray Melascreen UV Light Cream SPF50+ Dry Touch është një krem ​​fotombrojtës i përshtatshëm për llojet normale dhe të kombinuara të lëkurës, për shkak të formulës së tij të lehtë dhe perfundimit të thatë. Pas 8 javësh aplikimi ditor, 97% e vullnetarëve të provës klinike raportojnë një ndriçim të konsiderueshëm të njollave kafe.Veçoritë e produktit-siguron mbrojtje SPF 50+-zbardh njollat ​​kafe, hiperpigmentimin dhe melasmën-Formuluar pa: parfum, parabenë-Octocrylene është një përbërës aktiv në kremrat kundër diellit për shkak të aftësisë së tij për të thithur rrezet UVB dhe rrezet UVA (ultraviolet) me valë të shkurtër, duke mbrojtur lëkurën nga dëmtimi i drejtpërdrejtë-Gliceril stearat, një acid yndyror me prejardhje natyrale, vepron si një lubrifikant në sipërfaqen e lëkurës, duke ngadalësuar humbjen e ujit duke formuar një barrierë dhe duke mbrojtur lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lira
Përdorimi

Aplikoni Ducray Melascreen UV Light Cream SPF50+ Dry Touch në fytyrë dhe dekolte çdo ditë, gjatë gjithë vitit. Riaplikoni çdo 2 orë në rast të ekspozimit ndaj rrezeve të forta të diellit.PërbërësitWATER (AQUA), C12-15 ALKYL BENZOATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], CETEARYL ISONONANOATE, DIISOPROPYL ADIPATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, DECYL GLUCOSIDE, BIS-ETHYLHEXYL HYDROXYDIMETHOXY BENZYLMALONATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZOIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM EDTA, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL DIBEHENATE, PROPYLENE GLYCOL, SILICA, SODIUM HYDROXIDE, TRIBEHENIN, XANTHAN GUM"

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products