Melatonin Pura Activ

Suplement me Melatoninë dhe Valerianë që ndihmon në një gjumë të mirë.Melatonin Pura Activ është një shtesë...
Brandi: ESI
Gjendja: Ka gjendje
Lek 950 ALL
Lek 950 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 950
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Melatonin Pura Activ

Vendor: ESI

Melatonin Pura Activ

Lek 950

Vendor: ESI

Melatonin Pura Activ

Lek 950

Suplement me Melatoninë dhe Valerianë që ndihmon në një gjumë të mirë.Melatonin Pura Activ është një shtesë ushqimore që kontribuon në reduktimin e kohës që duhet për të rënë në gjumë dhe në rastet e udhëtimeve të gjata. Valeriana favorizon relaksimin dhe gjumin, duke vepruar në mënyrë sinergjike me melatoninën.Për një gjumë të thellë dhe natyralMelatonina është një hormon natyral në organizmin tonë, në disa raste ulja e përqëndrimit të saj jep vështirësi në rënien në gjumë. Marrja e melatoninës është një zgjidhje efikase për të kaluar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products