Melting cream SPF 50

Detaje mbi produktin Bionike- Melting cream SPF 50 DEFENSE SUN, linja e fundit e produkteve të mbrojtjes...
Brandi: BIONIKE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,950
Lek 1,950
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,950
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Melting cream SPF 50

Vendor: BIONIKE

Melting cream SPF 50

Lek 1,950

Vendor: BIONIKE

Melting cream SPF 50

Lek 1,950

Detaje mbi produktin

Bionike- Melting cream SPF 50

DEFENSE SUN, linja e fundit e produkteve të mbrojtjes nga dielli të BioNike, është formuluar për t'i ofruar lëkurës tuaj një mbrojtje me spektër të gjerë kundër rrezeve UVA-UVB, plus mbrojtje nga radikalet e lira të krijuara nga rrezet IR dhe dëmtimet biologjike afatgjatë.
Krem mbrojtës nga dielli me një teksturë të butë, të rehatshme, jo ngjitëse. Ideale për fytyrën.
Zhvilluar për të siguruar mbrojtje të trefishtë fotografike:

1. Mbron nga dëmtimet afatshkurtra falë sistemit të filtrimit UVA-UVB
2. Mbron nga radikalet e lira të krijuara nga rrezatimi IR
3. Mbron nga dëmtimet biologjike afatgjatë falë kompleksit special "PRO-REPAIR" që forcon mekanizmat e mbrojtjes dhe riparimit të ADN-së.
Testuar për të qenë jokomedogjen.
Mbrojtje UVA-UVB-IR.
Rezistente ndaj ujit.

Ingredients: aqua (water), ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, dibutyl adipate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, ethylhexyl triazone, C12-15 alkyl benzoate, dicaprylyl carbonate, glycerin, pentylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, sodium stearoyl glutamate, triacontanyl PVP, niacinamide, cetearyl alcohol, tocopheryl acetate, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, caprylyl glycol, dimethicone, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, panthenol, allantoin, ethylhexylglycerin, xanthan gum, caprylhydroxamic acid, sodium hydroxide, trisodium ethylenediamine disuccinate.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products