MEN After Shave Balm

Detaje mbi produktin Avene - MEN After Shave BalmKy balasam pas rroje zbut menjëherë irritimet dhe parandalon...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400 ALL
Lek 2,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
MEN After Shave Balm

Vendor: AVENE

MEN After Shave Balm

Lek 2,400

Vendor: AVENE

MEN After Shave Balm

Lek 2,400

Detaje mbi produktin
Avene - MEN After Shave BalmKy balasam pas rroje zbut menjëherë irritimet dhe parandalon rreziqet bakteriale që mund të vijnë nga prerjet e vogla.
Lë një shtresë mbrojtëse shumë të butë në lëkurë.Veçori të produktit:-Riparon lëkurën e dëmtuar nga rruajtja.
-Pastron lëkurën dhe zvogëlon rrezikun bakterial të lidhur me acarimin nga rruajtja.

-Agjentët e tij hidratues zbutin dhe zbutin lëkurën.
-Vetitë qetësuese dhe anti-irrituese të Ujit të Burimeve Termale Avène i japin lëkurës një ndjenjë të vërtetë rehati. 

Përbërësit:AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). GLUCOSIDE.BENZOIC ACID.BISABOLOL.CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE.CAPRYLYL GLYCOL.DISODIUM EDTA.FRAGRANCE (PARFUM).GLYCERYL STEARATE.HYDROXYCAPRIC ACID.HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER.ISOHEXADECANE.PEG-100 STEARATE.POLYSORBATE 6 SORBITAN ISOSTEARATE.TOCOPHERYL ACETATE.TOCOPHERYL GLUCOSIDE.WATER (AQUA)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products