MEN Anti Aging Hydrating Care

Detaje mbi produktin Avene - MEN Anti-Aging Hydrating Care 50mL Avène Men Anti-Aging Hydrating Care është një kujdes hidratues...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,900 ALL
Lek 3,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
MEN Anti Aging Hydrating Care

Vendor: AVENE

MEN Anti Aging Hydrating Care

Lek 3,900

Vendor: AVENE

MEN Anti Aging Hydrating Care

Lek 3,900

Detaje mbi produktin

Avene - MEN Anti-Aging Hydrating Care 50mL Avène Men Anti-Aging Hydrating Care është një kujdes hidratues kundër plakjes për meshkujt, i përshtatur për lëkurat e ndjeshme që ju lejon të hidratoni, rivendosni dhe tonifikoni lëkurën tuaj.

Ky krem përbëhet nga fragmente ekskluzive të acidit hialuronik. Struktura e tij e shkrirë dhe jo ngjitëse depërton me shpejtësi në lëkurën tuaj dhe e hidraton, e siguron atë dhe tonifikon menjëherë.

Veçori të produktit

-Ruan kapitalin rinor dhe elastik të lëkurës.

-Nxit sintezën natyrale të acidit hialuronik-Antioksidant, parandalon stresin oksidativ-Hidraton për më shumë rehati.Përdorimi Aplikoni kujdesin hidratues kundër plakjes një herë në ditë në fytyrë dhe qafë, edhe pas rruajtjes. Perberesit: AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA).CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE.ISOHEXADECANE.SQUALANE.PROPYLENE GLYCOL.GLYCERIN.POLYACRYLATE-13.METHYL GLUCETH-20.1,2-HEXANEDIOL.ARACHIDYL ALCOHOL.ARACHIDYL GLUCOSIDE.BEHENYL ALCOHOL.CAPRYLYL GLYCOL.DISODIUM EDTA.FRAGRANCE (PARFUM).GLYCERYL STEARATE.OLEOYL DIPEPTIDE-15.OLEOYL TETRAPEPTIDE-31.PEG-100 STEARATE.POLYISOBUTENE.POLYSORBATE 20.SODIUM HYALURONATE.SORBITAN ISOSTEARATE.TOCOPHERYL GLUCOSIDE.WATER (AQUA)

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products