MEN Shaving Gel

Detaje mbi produktin Avene - MEN Shaving GelNjë xhel rroje që parandalon irritimin dhe lehtëson rrëshqitjen e...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
MEN Shaving Gel

Vendor: AVENE

MEN Shaving Gel

Lek 1,700

Vendor: AVENE

MEN Shaving Gel

Lek 1,700

Detaje mbi produktin
Avene - MEN Shaving GelNjë xhel rroje që parandalon irritimin dhe lehtëson rrëshqitjen e tehut për një rruajtje të rehatshme dhe precize, për t'u mbrojtur nga agresionet e briskut, shumë butësisht. Ky trajtim pastron dhe zvogëlon rrezikun bakterial të lidhur me prerjet e vogla. Hidraton, zbut dhe sjell një ndjenjë butësie dhe rehati për lëkurën e ndjeshme me defekte falë kombinimit të Ujit të Burimeve Termale Avène me veti qetësuese dhe anti-irrituese dhe një agjenti hidratues (glicerinë) që zbut dhe zbut. lekura. Pa alkool, shkuma e saj e dendur dhe kremoze, me aromë të lehtë, është e përshtatshme për rruajtjen e llojeve më të kërkuara të lëkurës dhe mjekrës.Veçori të produktit:-Parandalon irritimin dhe lehtëson rrëshqitjen e tehut për një rruajtje të rehatshme, të ngushtë dhe të qetë.-Lehtëson rrëshqitjen e tehut për një rruajtje të rehatshme dhe të ngushtë.-Qetësues falë vetive të Ujit të Burimeve Termale Avène.-Hidraton falë përbërjes që përmban glicerinë.-Pastron dhe parandalon rreziqet bakteriale të lidhura me mikro-prerjet nga rruajtja.

Përbërësit:AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) .PALMITIC ACID.TRIETHANOLAMINE.OLETH-20.GLYCERIN.ISOPENTANE.GLYCERETH-26.HYDROGENATED POLYISOBUTENE.STEARIC ACID.ISOBUTANE.BHT.BISABOLOL.BLUE. GLYCINE SOYBEAN (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOYBEAN OIL) .HYDROXYCAPRIC ACID.HYDROXYETHYLCELLULOSE.HYDROXYPROPYLCELLULOSE.LINOLEIC ACID.PEG-14M.SILICA.SODIUM ACETATEHYPHYLENHYPROPHYLENEHYPROPHYLENEHYPROPHYTHOLENHYPROLYCULAR.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products