Men Snow Leopard Anti Hair Loss Serum

NATURA SIBERICA MEN SNOW LEOPARD ANTI-HAIR LOSS SERUM  Serumi Snow Leopard mbështetet në kompleksin ushqyes së flokëve,...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 800
Lek 800
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Men Snow Leopard Anti Hair Loss Serum

Vendor: NATURA SIBERICA

Men Snow Leopard Anti Hair Loss Serum

Lek 800

Vendor: NATURA SIBERICA

Men Snow Leopard Anti Hair Loss Serum

Lek 800

NATURA SIBERICA MEN SNOW LEOPARD ANTI-HAIR LOSS SERUM 
Serumi
Snow Leopard mbështetet në kompleksin ushqyes së flokëve, duke parandaluar
rënien dhe duke nxitur daljen e flokëve të rinj.

Kompleksi kundër rënies i krijuar nga Natura Siberica bazuar në Kafeinë, Burdock, Xhensen,
Hithër, Xhenxhefil, Sherebelë ka një efekt të thellë në folikulat e flokëve dhe
ndihmon në parandalimin e humbjes së flokëve.

I butë me lekurën tuaj-Nuk e than atë

96% përbërës aktivë

-Boronica dhe dëllinja: efekt të thellë forcues, duke tonifikuar në mënyrë të
përsosur dhe duke siguruar depërtim të  thellë të vitaminave.

-Taurina dhe vitaminat B kanë një veprim antioksidues dhe ndihmojnë në nxitjen e rritjes
së flokëve.

Përdoreni nëse:
-keni vënë re humbje të tepërt të flokëve
-doni të forconi dhe stimuloni rritjen e flokëve
-keni nevojë për rigjenerimin e flokëve dhe ushqimin e kokës
-ju pëlqen kozmetika me një aromë të freskët, mashkullore
-keni nevojë për një produkt që është i butë për lëkurën tuaj

 Përdorimi:
 Aplikoni një sasi të vogël të serumit në
lëkurën e kokës të pastër, të thatë ose të lagur. Mund ta masazhoni butësisht
dhe lëreni për 1-2 minuta. Mos e shpërlani. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Përbërësit:
Aqua, Niacinamide, Glycerin, Caprylyl / Capryl
Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Pyridoxine HCl, Ca eine, Arctium Lappa Root
Extract , Eleutherococcus Senticosus ExtractWH, Urtica Dioica Extract, Zingiber
O cinale Root Extract , Salvia Cinalis, Panthenol, Juniperus Communis Fruit
Extract , Taurine, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Calendula O cinalis Flower
Extract , Achillea Millefolium ExtractWH, Diplazium Sibiricum Leaf / Stem
Extract , Epilobium Angustifolium ExtractWH, Melilotus Mentholm, Flower /
Leaf  Glyceryl Caprylate, Citric Acid,
Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin,
Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Juniperus Communis Wood Oil,
Limonene.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products