Merveillance Lift Normal/ Combination

Detaje mbi produktin Nuxe – Merveillance Lift Normal/ Combination Merveillance LIFT - Krem pluhur forcues Përjetoni rezultate...
Brandi: NUXE
Availability: Jashtë stokut
Lek 6,200
Lek 6,200
Please hurry! Only 0 left in stock
Subtotal: Lek 6,200
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Merveillance Lift Normal/ Combination

Merveillance Lift Normal/ Combination

Lek 6,200

Merveillance Lift Normal/ Combination

Lek 6,200

Detaje mbi produktin

Nuxe – Merveillance Lift Normal/ Combination

Merveillance LIFT - Krem pluhur forcues
Përjetoni rezultate të menjëhershme kundër plakjes falë një teksture inovative mbushëse.
9 femra nga 10 janë të bindura(3).

Ky krem zbutës është i mbushur me një vaj mikro-algash ultra korrigjues, një përbërës aktiv jeshil që përqendron fuqinë e 4 miliardë qelizave vendase në një pikë të vetme për të forcuar lëkurën tuaj çdo ditë.
Pas aplikimit, lëkura duket e tonifikuar. Në 2 muaj lëkura duket më e lëmuar. Rrudhat korrigjohen. Lëkura është më e fortë, duke u shfaqur dukshëm më rinore.
Ideale për lëkurën normale në të kombinuar, tekstura e saj pluhur krijon një efekt natyral. Efektshmëri kundër plakjes dhe kënaqësi nga aroma me harmoni delikate lulesh dhe myshku.

NUXE ka zgjedhur Chlorella Vulgaris, një algë jeshile mikroskopike e ujit të butë me aftësi të jashtëzakonshme rinovuese. Ajo u shfaq për herë të parë në tokë 2.5 miliardë vjet më parë dhe ka mbijetuar deri në ditët e sotme falë rezistencës së saj të mahnitshme, që i detyrohet membranës së saj të padepërtueshme.

Vaji Micro-Algae është marrë duke përdorur një teknologji moderne miqësore me mjedisin që bën të mundur nxjerrjen e molekulave aktive nga membrana, të cilat janë të vështira për t'u aksesuar duke përdorur metoda të tjera.

Një pikë e vajit të mikro-algave përqendron fuqinë kundër plakjes së 4 miliardë qelizave.

Formula vegane pa përbërës apo derivate me origjinë shtazore.
96% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale.
PATENT NUXE (FR)

Kujdesi për lëkurën i formuluar dhe prodhuar në Francë.
Aplikojeni në mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products