Mesolift Remineralising Anti Fatigue Cream

Detaje mbi produktin LIREAC - Mesolift Remineralising Anti-Fatigue CreamKremi remineralizues kundër lodhjes Lierac Mesolift është ideal për momentet...
Brandi: LIERAC
Availability: Jashtë stokut
Lek 5,460
Lek 5,460
Please hurry! Only 0 left in stock
Subtotal: Lek 5,460
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Mesolift Remineralising Anti Fatigue Cream

Mesolift Remineralising Anti Fatigue Cream

Lek 5,460

Mesolift Remineralising Anti Fatigue Cream

Lek 5,460

Detaje mbi produktin
LIREAC - Mesolift Remineralising Anti-Fatigue CreamKremi remineralizues kundër lodhjes Lierac Mesolift është ideal për momentet e stresit dhe lodhjes pasi ndihmon në rikthimin e lëkurës së lodhur një pamje të njëtrajtshme, rrezatuese dhe të rinovuar. Është i pasur me Acid Hyaluronik, i cili hidraton thellësisht dhe zbut lëkurën duke ndihmuar në reduktimin e linjave të imta dhe rrudhave. I jep lëkurës një pamje më të freskët, më të shndritshme dhe më të lëmuar. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe për të gjitha llojet e lëkurës, ky krem ​​ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes dhe lodhjes.Vecori të produktit:-hidraton dhe rigjallëron thellësisht lëkurën, siguron një efekt të lehtë peeling duke zbutur lëkurën,-i jep shkëlqim lëkurës, ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes dhe lodhjes-formuluar pa: alkool, parabene, sulfate-Acidet Alfa hidroksi, të tilla si Acidi Glikolik, Acidi Laktik dhe Acidi Malik ofrojnë një efekt të lehtë peeling, i cili ndihmon në heqjen e shtresës më të jashtme të qelizave të vdekura dhe stimulon rinovimin e qelizave-I jep lëkurës një pamje më të freskët, më të shndritshme dhe më të lëmuar
Përdorimi
Aplikoni kremin Lierac Mesolift Remineralising Anti-Fatigue në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastër dhe të thatë më parë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.Përbërësit:AQUA/​WATER/​EAU, GLYCERIN, NIACINAMIDE, PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, SQUALANE, C10-18 TRIGLYCERIDES, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PEG-75 STEARATE, SODIUM LACTATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/​SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM/​FRAGRANCE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CETETH-20, STEARETH-20, PANTHENOL, PYRIDOXINE HCL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM PCA, ZEA MAYS (CORN) OIL, GLYCOLIC ACID, LACTIC ACID, MALIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, MAGNESIUM ASPARTATE, ZINC GLUCONATE, TOCOPHEROL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, PYRUVIC ACID, SODIUM HYALURONATE, TARTARIC ACID, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, CI 19140/​YELLOW 5, COPPER GLUCONATE, CI 14700 /​ RED 4, CI 75130/​BETA-CAROTENE, 1538A.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products