Mia Delicate Cleansing Scrub

Korff - Mia Delicate Cleansing Scrub Mia Delicate Cleansing Scrub nga Korff i cili përmban ekstrakt fiku,...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,260 ALL
Lek 2,260 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,260
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Mia Delicate Cleansing Scrub

Vendor: KORFF

Mia Delicate Cleansing Scrub

Lek 2,260

Vendor: KORFF

Mia Delicate Cleansing Scrub

Lek 2,260

Korff - Mia Delicate Cleansing Scrub
Mia Delicate Cleansing Scrub nga Korff i cili përmban ekstrakt fiku, boronice dhe kivi, pastron butësisht lëkurën duke i dhënë asaj një ndjenjë freskie.
Pas përdorimit të këtij produkti fytyra juaj do të jetë më e butë dhe më e pastër.
Përmban 98.30% të përbërësve me origjinë natyrore.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products