Micellar Solution

Detaje mbi produktin Kjo zgjidhje micellare rekomandohet për lëkurën me probleme kapilarësh, për pastrimin e përditshëm të...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,655 ALL
Lek 1,655 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,655
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Micellar Solution

Vendor: Pharmaceris

Micellar Solution

Lek 1,655

Vendor: Pharmaceris

Micellar Solution

Lek 1,655

Detaje mbi produktin

Kjo zgjidhje micellare rekomandohet për lëkurën me probleme kapilarësh, për pastrimin e përditshëm të fytyrës dhe zonës së syve. Është i përshtatshëm për lëkurë të të gjitha moshave. Zëvendëson në mënyrë efektive produktet tradicionale të pastrimit.
Falë formulës së saj inovative të bazuar në strukturën micellare, solucioni heq në mënyrë efektive make-up dhe papastërtitë, duke parandaluar në mënyrë aktive irritimet që shpesh shoqërojnë procesin e pastrimit. I pasur me vitaminë B3, produkti nxit rinovimin e epidermës dhe minimizon skuqjen. Kompleksi i proteinave të orizit dhe dyllit të mangos siguron ushqim dhe hidratim të duhur të lëkurës.

PËRBËRËSIT

• Dyll mango
Një hidratues i fuqishëm që depërton në shtresat e thella të lëkurës dhe rimbush lipidet. Mbron epidermën dhe nxit rigjenerimin e saj. Parandalon ndjesinë e lëkurës së tendosur.

• Vitamina B3
Ndihmon në rigjenerimin e barrierës lipidike epidermale, duke forcuar enët e gjakut dhe duke reduktuar dukshmërinë dhe skuqjen e tyre. Stimulon sintezën e kolagjenit dhe normalizon prodhimin e ceramideve dhe maturimin epidermal. Përmirëson nivelet e lagështisë së lëkurës, rrit elasticitetin. E bën lëkurën më të lëmuar dhe më të fortë.

• Proteinat e orizit
Siguron hidratim dhe ushqim afatgjatë të lëkurës.

Menyra e perdorimit

• Lyejeni një copë pambuku me solucionin dhe pastroni butësisht fytyrën dhe sytë.
• Përsëriteni derisa pambuku i fundit të mbetet i pastër.
• Ndiqni me një krem të përshtatshëm.
• Rekomandohet për përdorim të përditshëm ne rutinen e darkes.

Efikasiteti i konfirmuar nga testet dermatologjike në lëkurën e prirur ndaj kapilarëve të zgjeruar
• 90% hidraton
• 84% qetëson

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products