Mineral Fluid SPF 50

Detaje mbi produktin Avene – Mineral Fluid SPF 50 Ekuilibri i përsosur midis mbrojtjes shumë të lartë...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,800 ALL
Lek 2,800 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Mineral Fluid SPF 50

Vendor: AVENE

Mineral Fluid SPF 50

Lek 2,800

Vendor: AVENE

Mineral Fluid SPF 50

Lek 2,800

Detaje mbi produktin

Avene – Mineral Fluid SPF 50

Ekuilibri i përsosur midis mbrojtjes shumë të lartë ndaj diellit UVB-UVA. Për lëkurën që është intolerante dhe alergjike ndaj filtrave kimikë dhe aromave. Kompleksi i tij 100% mineral është i qëndrueshëm. Provitamina E (Pre-tokoferil), një antioksidant i fuqishëm, ofron mbrojtje shtesë kundër radikalëve të lirë. Struktura e tij e lëngshme dhe e lehtë hidraton lëkurën e ndjeshme dhe/ose intolerante dhe qeteson pasi permban ujin e burimit termal Avène. Një trajtim mbrojtës me performancë të lartë, me një shtresë mat, pa mbetje të theksuara të bardha, është pa aromë dhe shumë rezistent ndaj ujit.

Përfitimet
• FOTOPROTECTION: filtra fotostabile UVB-UVA që luftojnë kundër efekteve të dëmshme të rrezeve të diellit.
• 100% MINERAL
• ANTIOKSIDANT: ndihmon në mbrojtjen kundër radikaleve të lira.
• PA AROMË: për lëkurën e ndjeshme ose intolerante.
• JO MBETJE E BARDHË e theksuar: për një çehre natyrale dhe mbrojtje pothuajse të padukshme.
• SHUME REZISTENT NDAJ UJIT

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products