Mini Drops DHA

Detaje mbi produktin Natures Aid – Mini Drops DHA Mini Drops DHA nga Natures Aid janë të...
Brandi: NATURES AID
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,970
Lek 1,970
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,970
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Mini Drops DHA

Vendor: NATURES AID

Mini Drops DHA

Lek 1,970

Vendor: NATURES AID

Mini Drops DHA

Lek 1,970

Detaje mbi produktin
Natures Aid – Mini Drops DHA
Mini Drops DHA nga Natures Aid janë të përshtatshme për foshnjat që ushqehen me gji dhe fëmijët e vegjël.

DHA është një acid yndyror omega-3 thelbësor që ndihmon në mbështetjen e funksionit dhe vizionit të trurit të fëmijës tuaj*. DHA në dietë vjen nga ngrënia e peshkut me vaj si salmoni, trofta dhe sardelet. Meqenëse trupi nuk mund të prodhojë DHA, nëse fëmija juaj i vogël nuk i ha këto ushqime rregullisht, atëherë pikat e DHA mund të ndihmojnë për të shtuar marrjen e tyre.

Mini Drops DHA është 100% pa sheqer dhe i bërë nga peshq me burim të qëndrueshëm me një aromë natyrale limoni.
Nuk përmbanë shije artificiale, ëmbëlsues ose ngjyrues.
Çdo sasi 1ml e Mini Drops tonë DHA i siguron fëmijës tuaj 500mg Omega-3 dhe 350mg DHA.
Mini Drops DHA janë formuluar posaçërisht për foshnjat dhe fëmijët dhe nuk rekomandohen për të rriturit.

Përdorimi
Foshnjat nga muaji i trëtë i lindjes deri tek fëmijët 5 vjeç rekomandohet të merret 1 ml në ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products