Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

Detaje mbi produktin Clinique – Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator Për kë është i përshtatshëm? Lëkurë...
Brandi: CLINIQUE
Availability: Jashtë stokut
Lek 1,700
Lek 1,700
Please hurry! Only 0 left in stock
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Free Shipping

Free standard shipping on orders over $99

Estimated to be delivered on 12/01/2022 - 15/10/2022.

Free Returns

Learn More.

Covid-19 Shipping Delay Notice

Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

Lek 1,700

Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator

Lek 1,700

Detaje mbi produktin
Clinique – Moisture Surge 100H Auto Replenishing Hydrator
Për kë është i përshtatshëm?
Lëkurë ë thatë në shumë të thatë.
Lëkurë e thatë në të kombinuar.
Lëkurë e kombinuar në të yndyrshme.
Lëkurë e yndyrshme.

Cfarë është?
Moisture Surge 100 Hour Auto-Replenishing Hydrator është krem hidratues pa vaj me bio-ferment ekskluziv aloe dhe acid hialuronik të cilët depërtojnë thellë në sipërfaqen e lëkurës.
Hidratimi shkon në 10 shtresa të thella* dhe zgjat për 100 orë edhe pasi të keni larë fytyrën.

Çfarë bën?
Formula e lehtë pa vaj siguron hidratim që shkon mbi 10 shtresa të thella. *
Stimulon menjëherë lagështinë në lëkurë, prej 174% dhe e mban lëkurën të hidratuar për 100 orë.

Rezultatet pas përdorimit:
Pas një përdorimi:
Rrit lagështinë me + 174%.
Siguron 100 orë hidratim.
Lë lëkurën të butë.
Pa vaj.

Pas një jave përdorim:
99% e grave thanë se lëkura ndihej e hidratuar thellë. ***
95% e grave thanë se lëkura dukej e mbushur. ***
91% e grave thanë se lëkura dukej me shkëlqim. ***
98% e grave thanë që lëkura ishte më elastike. ***
95% e grave thanë që lëkura ishte më e shëndetshme. ***

* Në sipërfaqen e lëkurës; testimi in vitro pas 30 minutash.
*** Testimi i konsumatorit mbi 110 gra.
Veçori të produktit
Bio-ferment aloe: bërë nga lactobacillus, ky përbërës ekskluziv i pasur me lëndë ushqyese ndihmon në
mbushjen e lëkurës me lagështi. Një nga përfitimet e procesit të fermentimit është se ai thyen molekulat
e mëdha në madhësi më të vogla kështu që ato absorbohen më mirë në lëkurë.
Acidi hialuronik: mban hidratimin e lëkurës.
Ujë aloe i aktivizuar: Uji i pastër me ekstrakt të gjetheve të aloe barbadensis ndihmon lëkurën të thith lagështinë më lehtë.
Teknologjia e rimbushjes automatike: Duke përdorur ujë aloe të aktivizuar dhe kafeinë, ndihmon në
rehidratimin e vet lëkurës.

Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellentesque diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Comodous:
Comodous in tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Returns Policy

You may return most new, unopened items within 30 days of delivery for a full refund. We'll also pay the return shipping costs if the return is a result of our error (you received an incorrect or defective item, etc.).

You should expect to receive your refund within four weeks of giving your package to the return shipper, however, in many cases you will receive a refund more quickly. This time period includes the transit time for us to receive your return from the shipper (5 to 10 business days), the time it takes us to process your return once we receive it (3 to 5 business days), and the time it takes your bank to process our refund request (5 to 10 business days).

If you need to return an item, simply login to your account, view the order using the "Complete Orders" link under the My Account menu and click the Return Item(s) button. We'll notify you via e-mail of your refund once we've received and processed the returned item.

Shipping

We can ship to virtually any address in the world. Note that there are restrictions on some products, and some products cannot be shipped to international destinations.

When you place an order, we will estimate shipping and delivery dates for you based on the availability of your items and the shipping options you choose. Depending on the shipping provider you choose, shipping date estimates may appear on the shipping quotes page.

Please also note that the shipping rates for many items we sell are weight-based. The weight of any such item can be found on its detail page. To reflect the policies of the shipping companies we use, all weights will be rounded up to the next full pound.

Drostique Nam tempus turpis at metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellentesque Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Cosmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Related Products

Recently Viewed Products