Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Një krem ​​xhel freskues pa vaj që siguron një forcim lagështie dhe hidraton deri në 72 orë të lëkurës. Për...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 1,700
Lek 1,700
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Lek 1,700

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Lek 1,700

Një krem ​​xhel freskues pa vaj që siguron një forcim lagështie dhe hidraton deri në 72 orë të lëkurës.

Për lëkurës: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.Përbërësit kryesor - Teknologjia e rimbushjes automatike me kafeinën: Ndihmon në mbështetjen e sistemit të rihidrimit të lëkurës.
- Fragmente Acidi Hyaluronic dhe Ujë Aloe i Aktivizuar: Zhyt pamjen e lëkurës me lagështi.
- Matrica super-mbajtëse e humectants dhe polimere: Ndihmon në uljen e humbjes së ujit dhe vulosjen në lagështi.
Pa parabanë, SLS dhe SLES, talc, aroma sintetike dhe fhthalate. Për lëkurë të njomë me një shkëlqim të dukshëm që ndjehet i freskuar, bëhet fjalë për hidratimin pa ndalim. Uji i tij i aktivizuar i aloes dhe acidi hialuronik punojnë së bashku për të mbajtur pamjen e lëkurës me lagështi, ndërsa teknologjia e rimbushjes automatike ndihmon që lëkura të krijojë burimin e saj të brendshëm ujor, kështu që mbetet i hidratuar deri në 72 orë edhe pasi të lani fytyrën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products