Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Hidratues që shuan menjëherë lëkurën e dehidratuar, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar deri në 72 orë....
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,080 ALL
Lek 4,080 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,080
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Lek 4,080

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Lek 4,080

Hidratues që shuan menjëherë lëkurën e dehidratuar, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar deri në 72 orë.
Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.Pa sulfate, SLS dhe SLES, paraben, phthalates dhe vaj mineral.
Ky xhel ndihmon në thyerjen e ciklit të thatësisë dhe stresit mjedisor që mund të çojë në shenja të plakjes së parakohshme. Teknologjia e Liquid-Sphere kombinon përbërës që lidhin ujin me antioksidantë të kapsuluar. Fragmentet e acidit hialuronik dhe uji i aktivizuar i aloes dukshëm mbajnë lëkurën të hidratuar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products