Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Detaje mbi produktin Clinique – Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator Çfarë është? Ky krem-xhel i pasur...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,100
Lek 3,100
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Lek 3,100

Vendor: CLINIQUE

Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Lek 3,100

Detaje mbi produktin
Clinique – Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
Çfarë është?
Ky krem-xhel i pasur ofron stimulim të menjëhershëm të lagështisë dhe më pas e mban lëkurën të hidratuar vazhdimisht për 72 orë - edhe pasi të keni larë fytyrën.

Çfarë bën?
Formula e pasur mundëson hidratimin e lëkurës pa ndërprerje me ndihmën e ujit të aktivizuar të aloes dhe kafeinës si dhe forcon pengesën e lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës nga agresorët e jashtëm. E mban lëkurën të hidratuar për 72 orë, duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar.

Rezultatet reale:
Ky produkt është provuar tek lëkura e grave në Siberi gjatë dimrit ku ato përballen me kushte ekstreme të motit - dhe rezultatet ishin të përsosura. *
Pas përdorimit të këtij kremi 98% prej tyre thanë se lëkura e tyre ishte e hidratuar.
97% thanë që lëkura e tyre ishte e butë.
94% thanë që lëkura e tyre ishte e mbrojtur nga i ftohti ekstrem.
98% thanë se lëkura e tyre e thatë ishte më e e hidratuar.
Në 1 javë: 91% thanë se lëkura e tyre ishte me shkëlqim.
91% thanë se lëkura e tyre ishte më e mbushur.
92% thanë se lëkura e tyre ndihej më pak e irrituar.

Në 4 javë: 98% thanë që lëkura e tyre ndihej e hidratuar thellë.
96% thanë se lëkura e tyre ndjehej më e shëndetshme.
98% thanë se lëkura e tyre ishte më e freskët.
96% thanë se lëkura e tyre ndjehej e ushqyer thellë.

* Testimi i konsumatorit në lëkurën e 106 grave pasi kanë përdorur produktin për 4 javë.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Përdorimi
Aplikojeni kremin në fytyrë të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje. Mund të përdoret edhe si maskë 5 minutëshe.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products