Moisturizing and Strenghening Face Cream

Detaje mbi produktin Pharmaceris - Moisturizing and Strenghening Face Cream Kremi rekomandohet për kujdesin e përditshëm të...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,550
Lek 2,550
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,550
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Moisturizing and Strenghening Face Cream

Vendor: Pharmaceris

Moisturizing and Strenghening Face Cream

Lek 2,550

Vendor: Pharmaceris

Moisturizing and Strenghening Face Cream

Lek 2,550

Detaje mbi produktin
Pharmaceris - Moisturizing and Strenghening Face Cream
Kremi rekomandohet për kujdesin e përditshëm të lëkurës me kapilarë të zgjeruar, të thyer dhe skuqje të përhershme, me tendencë dehidrimi dhe tharje.
Kremi hidratues dhe forcues, me një formulë të lehtë që përthithet shpejt falë veprimit sinergjik të dyllit të ullirit dhe glicerinës depërton thellë në lëkurë, duke e lidhur në mënyrë perfekte dhe duke ruajtur ujin në epidermë.
Ekstrakti i algave të arta forcon veshjen mbrojtëse hidro-lipidike të lëkurës, duke parandaluar humbjen e tepërt të lagështisë. Kremi siguron një efekt hidratues afatgjatë, duke eliminuar shqetësimin e thatësisë.
PËRBËRËSIT
• Vitamina PP përmirëson barrierën lipidike të epidermës, forcon enët e gjakut dhe zvogëlon dukshmërinë e tyre dhe shkallën e skuqjes. Stimulon sintezën e kolagjenit, rregullon prodhimin e ceramideve dhe procesin e maturimit të epidermës. Rrit hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës dhe parandalon njollën. Ajo zbut dhe forcon lëkurën.
• Algat e arta parandalojnë dehidratimin, forcon barrierën lipidike të lëkurës, hidraton dhe mbështet rigjenerimin e epidermës dhe ka një efekt të fortë qetësues.
• Dylli i ullirit është një zbutës i butë që ushqen dhe hidraton lëkurën.
• Kompleksi i tiotaines dhe tioproline neutralizon radikalet e lira, stimulon rritjen dhe rigjenerimin e epidermes, duke i rikthyer lekures butesine.

SI TË PËRDORET?
• Përgatitni lëkurën për aplikim kremi duke e pastruar.
• Më pas shpërndajeni kremin në lëkurën e fytyrës dhe qafës.
• Përdoreni çdo mëngjes.
• Është një bazë e shkëlqyer make-up.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products