Moisturizing Multi Purpose Gel

Nuxe – Moisturizing Multi Purpose Gel Moisturizing Multi Purpose Gel nga Nuxe është xhel nga Nuxe i...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,150 ALL
Lek 3,150 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,150
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Moisturizing Multi Purpose Gel

Vendor: NUXE

Moisturizing Multi Purpose Gel

Lek 3,150

Vendor: NUXE

Moisturizing Multi Purpose Gel

Lek 3,150

Nuxe – Moisturizing Multi Purpose Gel
Moisturizing Multi Purpose Gel nga Nuxe është xhel nga Nuxe i përshtatshëm për meshkuj i cili ka veprim të trefishtë.
Hidraton lëkurën.
Matifikon lëkurën.
Ka efekt energjizues në lëkurë.
Ky xhel i rikthen shkëlqimin lëkurës.

Ky produkt është testuar klinikisht.
Pas përdorimit të këtij produkti lëkura është e butë deri në 100% *.
- Lëkura është e fortifikuar deri në 100% *.
- Efekti mattifikues është përmirësuar deri në +75.68% **.
Veçori të produktit:
Gjethet Baoab të kombinuara me Acid Hialuronik dhe Glicerinë vegjetale: kanë efekt hidratues në lëkurë.
Ekstrakti Enantia Chlorantha: ka efekt matifikues në lëkurë.
Sandalëood and Phellodendron, Ekstrakti Oak dhe Hornbeam: kanë efekt zbutës në lëkurë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products