Multi lipid Nourishing Face Cream

Detaje mbi produktin Pharmaceris – Multi lipid Nourishing Face Cream Krem per kujdesin e perditshem te lekures...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,792 ALL
Lek 2,792 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,792
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Multi lipid Nourishing Face Cream

Vendor: Pharmaceris

Multi lipid Nourishing Face Cream

Lek 2,792

Vendor: Pharmaceris

Multi lipid Nourishing Face Cream

Lek 2,792

Detaje mbi produktin

Pharmaceris – Multi lipid Nourishing Face Cream

Krem per kujdesin e perditshem te lekures teper te ndjeshme, te prirur ndaj alergjive, me prirje per dehidrim dhe tharje.
Një krem delikat me një përmbajtje të lartë dermo-lipide 8.5% ushqen në mënyrë perfekte lëkurën, duke forcuar shtresën e saj hidro-lipidike dhe duke krijuar një barrierë efektive kundër humbjes së ujit dhe tharjes.
Acidi hialuronik dhe dyllët e bimëve eliminojnë ndjenjën e thatësisë dhe vrazhdësisë. Në kombinim me peptidet rigjeneruese, ato rigjenerojnë epidermën, duke përmirësuar dukshëm elasticitetin dhe butësinë e saj. Formula Imuno-Prebiotike e avancuar shkencërisht, ka për qëllim rregullimin e sistemit imunitar të lëkurës dhe qetësimin e irritimeve. Stimulon rritjen e mikroflorës mbrojtëse, fiziologjike të epidermës, duke reduktuar mbindjeshmërinë e lëkurës.
Parandalon në mënyrë aktive irritimin, skuqjen, kruajtjen dhe djegien, duke kontribuar në pamjen dhe gjendjen e shëndetshme të lëkurës.
Kremi përthithet shpejt, nuk bllokon poret dhe nuk shkakton pika të zeza.
Është një bazë e shkëlqyer make-up.
PËRBËRËSIT
• Formula Immuno-Prebiotic
qetëson irritimet dhe redukton mbindjeshmërinë e lëkurës.
• Formula Leukine-Barrier
është një formulë që synon rregullimin e sistemit imunitar të lëkurës dhe qetësimin e irritimeve.
• 8.5% dermo-lipide
një grup lëndësh ushqyese me veti rigjeneruese, hidratuese dhe ushqyese, duke krijuar një pengesë kundër humbjes së ujit dhe tharjes së epidermës.
SI TË PËRDORET
• Pastroni lëkurën e fytyrës me produktet dhe më pas aplikoni kremin.
• Përdoreni çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products