Multi Purpose Eye Cream

Detaje mbi produktin Nuxe – Multi Purpose Eye Cream Ky fluid i lehtë me lule të çmueshme,...
Brandi: NUXE
Gjendja: Mungesë
Lek 2,700
Lek 2,700
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Multi Purpose Eye Cream

Vendor: NUXE

Multi Purpose Eye Cream

Lek 2,700

Vendor: NUXE

Multi Purpose Eye Cream

Lek 2,700

Detaje mbi produktin
Nuxe – Multi Purpose Eye Cream
Ky fluid i lehtë me lule të çmueshme, hidraton lëkurën poshtë syve, redukton shenjat e lodhjes dhe lufton shenjat e plakjes së lëkurës ndërsa mbron lëkurën nga stresi oksidativ i shkaktuar nga faktorët irritues të përditshëm. Ky krem është ideal për reduktimin e fryerjes së syve dhe rrathët e errët të cilët formohen në zonën e syve.
95.2% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
Redukton fryerjen e syve.
Minimizon rrathët e errët.
Ka veprim anti plakje.
I përshtatshëm për meshkuj.
I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës edhe për ata të cilët mbajnë lente kontakti.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products